Loading

CONTACT

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – Andrzej Przybyła
telefon: 500 200 546
e-mail: fotografpytanie@gmail.com

REKLAMA – POLIGRAFIA
e-mail: info@Studio-FOTO.net

Error: Please check your entries!

ciążowa

ARANŻACJE

PACKSHOT

PACKSHOT

 

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

PARTNERZY

Studio FOTO - Fotografia Ślubna

SESJA ŚLUBNA

WESELE

CEREMONIA

PRZYGOTOWANIA

SESJA NARZECZEŃSKA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Często słyszę, że fotografie z dnia ślubu lecą szybko w kąt i więcej ich nikt nie ogląda – wszystko ma swój czas.

Co zatem zrobisz, gdy ich miał(a) nie będziesz?

Fotografia ślubna to reportaż wymagający odpowiedniej oprawy – chcecie przecież ten dzień wspominać jak najlepiej. Czy doświadczony fotograf sprosta takiemu wyzwaniu?

Doświadczenie dobrego fotografa to nie „szablonowe wciskanie spustu”. Różni ludzie, miejsca, sytuacje – więc zdjęcia też muszą być różne – odpowiednio dobrane do sytuacji.

Ponadto doświadczenie to nie tylko umiejętność sprawnego wykorzystania narzędzi ale także bezpieczne korzystanie z nich – przecież nie chcielibyście, żeby coś poszło nie tak.

Czy nie czulibyście się bezpieczniej, wiedząc że Wasz fotograf na pewno wykona zdjęcia, które nie zostaną utracone po ich wykonaniu?

Zatem na pewno chcielibyście, żeby Wasze zdjęcia ślubne zostały wykonane przez osobę odpowiednio do tego przygotowaną – o tym jak zabezpieczę Wasz reportaż i jak pracuję przeczytacie TUTAJ.

Z doświadczenia wiem, że pewne kwestie przy wyborze fotografa zawsze się powtarzają. Żeby rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości przygotowałem listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.

Z pewnością ważne zadania chcecie powierzać odpowiedzialnym ludziom – jeżeli szukacie fotografa na Wasz ślub to nie jesteście tu bez powodu.

Zapraszam do kontaktu.

PORTFOLIO

O MNIE

...SŁÓW KILKA

Pasją fotografowania zaraziłem się od mojego ojca, członka KTF. Moje początki zaczynałem właśnie u niego w laboratorium fotograficznym. Z zacięciem jako pomocnik uczyłem się u jego boku. Dużo styczności z obróbka negatywu i pozytywu, nie małe koszty fotografii i ograniczone możliwości retuszu nauczyły mnie robić zdjęcia lepszymi.

Od wielu lat dokumentuję najważniejsze chwile z życia ludzi – ich emocje, radość i przełomowe momenty są nieodłącznym elementem dobrego reportażu.

Jako fotograf staram się sprostać każdemu wyzwaniu. Kilkunastoletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt bardzo mi w tym pomagają. Z ojca na syna to już ponad 30 lat tradycji rodzinnej.

Swoje hobby fotografowania rozwijałem także w szkole o profilu fotograficznym, miałem przyjemność odbywać praktykę w oficynie wydawniczej NASZ GŁOS, w której pełniłem funkcje fotoreportera czy też w Krośnieńskim Muzeum Rzemiosła.

W swoim dorobku posiadam kilka wystaw indywidualnych i grupowych, kilkunastoletni bagaż doświadczeń. Jeżeli chcecie nawiązać ze mną współpracę proszę o kontakt.

STYL PRACY

Czy zdarzyło wam się w życiu stracić coś ważnego, co bezpowrotnie nie wróci?

A więc co, gdyby z jakiegoś powodu zdarzyło się to na Waszym ślubie bo fotograf dał plamy i przestał fotografować a jego jedyny aparat odmówił współpracy – czasu nie da się cofnąć.

Czyż nie uważacie, że fotograf w dniu Waszego ślubu powinien zadbać o wszystko?

W trakcie wykonywania reportażu i sesji posługuje się zawsze:
2 profesjonalnymi korpusami CANON’a z możliwośćią równoległego zapisu na 2 różnych nośnikach pamięci,
4 jasnymi obiektywami, z czego 2 z nich dedykowane są do pracy w trudnych warunkach,
2 reporterskimi lampami CANON’a o różnych mocach,
4 kartami CF i 4 SD do równoległego zapisu,
3 ładowarkami i zestawem niezbędnego zasilania,
zestawem radiowym do zdalnego wyzwalania aparatu lub lampy błyskowej.
Przy zgrywaniu zdjęć tworzę 2 kopie na 2 różnych dyskach plus zapis na płycie.

Zgodzicie się ze mną, że gwarancja powodzenia jest nieodzowna?

Nawet po latach możecie liczyć na moją nieodpłatną pomoc, gdyż każdy wykonany materiał archiwizuję i przechowuję na zewnętrznym dysku.

Zastanawiacie się pewnie jak będzie wyglądał Wasz dzień ślubu – pewnie jak dużo innych takich dni ale czy niewiedza może doprowadzić do nerwowych sytuacji?

Z myślą o Was przygotowałem artykuł, który przybliży wam styl mojej pracy jak też klasyczny przebieg dnia ślubu.

PRZED ŚLUBEM

…Zanim jednak ten dzień nastąpi przed Wami dużo przygotowań, między innymi spotkanie z fotografem, na którym szczegółowo dowiecie się o ofercie i zobowiązaniach względem Was. Nawiązanie relacji jest bardzo istotne i rokuje dobrą współpracę w dniu ślubu.

pierwsze lody przełamane

Nie ukrywam również że dobrym sposobem na pozbycie się tremy w dniu ślubu jest oswojenie się z fotografem i obiektywem.

Pary, które zdecydowały się na sesję narzeczeńską zawsze są bardziej rozluźnione w dniu ślubu – znają już styl mojej pracy – takie zdjęcia warto wykonać na krótko przed ślubem.

PRZYGOTOWANIA

w dniu Waszego ślubu fotografowanie zaczynam już od wizyty u fryzjera – jest to doskonała pamiątka, która podkreśli historię Waszego ślubu ale także dodatkowo pomoże pani młodej pozbyć się tremy.

Fotografując przygotowania w domu początkowo skupiam się na detalach natomiast potem fotografuję Waszych bliskich – to ważne, ponieważ takie rozwiązanie pozwala przyzwyczaić się do mojej osoby i mimika osób fotografowanych wychodzi naturalniej.

Dbając o najistotniejsze szczegóły poproszę Was o przygotowanie takich detali jak: biżuteria, bukiet panny młodej, butów czy innych elementów garderoby.

Kolejno przystępuje do fotografowania przygotowań pani młodej

Szanuję Waszą prywatność i tym samym fotografuję tylko w momentach, w których możecie czuć się komfortowo.

CEREMONIA

Nie planujcie dotarcia do kościoła na ostatnią chwilę – jeżeli tylko pogoda pozwoli bądźcie już kilkanaście minut wcześniej. Taki margines bezpieczeństwa jest doskonałym rozwiązaniem: nic Was nie kosztuje, możecie się rozluźnij a mi pozwoli wykonać dodatkowe fotografie.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PRZY WYBORZE FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

1. JAK PRACUJESZ PODCZAS DNIA ŚLUBU?
Jako fotoreporter dokumentuję przebieg tego dnia od samych przygotowań na oczepinach kończąc kładąc szczególny nacisk na poprawne technicznie i estetyczne wykonanie fotografii.

2. CO OFERUJESZ JAKO FOTOGRAF ŚLUBNY?
Wykonany reportaż i sesja pozowana (studio / plener) obejmuje łącznie nie mniej niż 200 i nie więcej niż 400 obrobionych zdjęć nagranych na płytę DVD w 3 kopiach. Opcjonalnie do wyboru foto-album lub foto-książka. Ponadto oferuję prywatny album zamieszczony na stronie Studio-FOTO.net chroniony hasłem.

3. KIEDY I GDZIE MOŻEMY WYKONAĆ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ?
Sesję możemy zrealizować zarówno w dniu ślubu jak też w innym terminie. Mogę zaproponować sprawdzone przez siebie miejsca w regionie ale zasięg terytorialny nie stanowi żadnego problemu, żeby wykonać coś nietuzinkowego.

4. CZY DO SESJI MOŻEMY WŁĄCZYĆ INNYCH?
Jak najbardziej – na sesję możecie zabrać rodzinę i znajomych. Swoim samochodem mogę zabrać do 8 osób.

5. JAKIEGO SPRZĘTU UŻYWASZ?
Pracuje na w pełni profesjonalnyych korpusach CANON’a co nie tylko ułatwia mi pracę ze słabym światłem ale także podnosi walory estetyczne każdej z fotografii. Ponadto używam zapasowego korpusu, moje aparaty posiadają funkcję równoległego zapisu na 2 różnych kartach pamięci co jeszcze bardziej zabezpiecza zapisany materiał.

6. CZY UŻYWASZ DODATKOWEGO OŚWIETLENIA PODCZAS PRACY?
Parametry techniczne moich aparatów pozwalają mi na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych ale w skrajnych przypadkach pozwalam sobie na użycie lamp błyskowych – jak najmniej ingerując swoją obecnością. Podczas sesji w celu ndania artyzmu używam mobilnych lamp CANON’a.

7. CZY MOŻEMY LICZYĆ NA TWOJĄ POMOC – JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZDJĘĆ?
Na blisko kilka dni przed ślubem udzielę Wam niezbędnych wskazówek jak pozować do zdjęć. Także w trakcie mojej pracy będę ciągle służył Wam pomocą.

8. CZY POSIADASZ UPRAWNIENIA DO FOTOGRAFOWANIA PODCZAS SLUBÓW?
Tak – przeszedłem kurs dla fotografów i kamerzystów, który upoważnia mnie do fotografowania uroczystości religijnych.

9. CZY JESTEŚ LEGALNIE DZIAŁAJĄCĄ OSOBĄ?
Tak – podpisuję z klientami umowy, tym samym Jesteście pewni że zjawię się w dniu ślubu i wywiąże się całkowicie z wszelkich ustaleń. Używam legalnego oprogramowania co gwarantuje że Wasze zdjęcia też są legalne i nie zostaną skonfiskowane jako dowód w sprawie piractwa.

10. KIEDY ZAREZERWOWAĆ TERMIN WYKONANIA REPORTAŻU?
Twardą zasadą jest – kto pierwszy ten lepszy. Na ogół rezerwacji dokonuje się rok przed planowanym terminem. Pamiętaj, że podstawą zarezerwowanego terminu jest umowa, która wiąże Was z fotografem.

11. ILE TRWA FINALIZACJIA ZLECENIA?
Od momentu wykonania fotografii potrzebuję od 2-5 tygodni na oddanie obrobionego materiału, chyba że z umowy wynika inaczej.

Info

OFERTA

OFERTA REPORTAŻU ŚLUBNEGO

Przedstawiona oferta jest tylko propozycją i nie obliguje do skorzystania w takiej właśnie formie. To Wy decydujecie jak będzie wyglądał Wasz produkt finalny.

TANIEJ
1600,-

Harmonogram pracy:
reportaż ślubny od przygotowań w domu pani młodej na oczepinach kończąc
mini sesja w najbliższej okolicy
właściwa sesja ślubna (do 3h) w inny dzień
Oferuję:
200 autorskich utworów fotograficznych
min. 200 pozostałych fotografii po wstępnej korekcie
wybrane pozostałe fotografie bez retuszu
strefa klienta na Studio-FOTO.net zabezpieczona hasłem
do wyboru fotoksiążka 20 stron formatu 30×30 cm z projektem lub klasyczny album
cały wykonany materiał w 3 kopiach DVD, w etui

WIĘCEJ
2300,-

Harmonogram pracy:
sesja narzeczeńska studio/plener (do 4h) na krótko przed ślubem
reportaż ślubny od przygotowań u fryzjera na oczepinach kończąc
mini sesja w najbliższej okolicy
właściwa sesja ślubna studio i plener (do 5h) w inny dzień
Oferuję:
350 autorskich utworów fotograficznych
min. 400 pozostałych fotografii po wstępnej korekcie
wybrane pozostałe fotografie bez retuszu
strefa klienta na Studio-FOTO.net zabezpieczona hasłem
do wyboru fotoksiążka 40 stron formatu 30×30 cm z projektem lub klasyczny album
prezentacja wybranych fotografii – Fotokast z podkładem muzycznym
cały wykonany materiał w 3 kopiach DVD, w etui

Do dyspozycji pary młodej posiadam również profesjonalnie wyposażone atelier fotograficzne, ponadto do wykonania reportażu mogę przystąpić z drugim fotografem – taki układ zapewni więcej ujęć, które często dla jednego fotografa nie są do uchwycenia.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

Andrzej Przybyła
500 200 546

 


Pracuje głównie na terenie województw Podkarpackie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Lubelskie – między innymi:

Baranów Sandomierski, Biecz, Bieszczady, Bochnia, Brzesko, Brzostek, Brzozów, Błażowa, Busko Zdrój, Cieszanów, Ciężkowice, Dąbrowa Tarnowska, Dębica, Dobczyce, Dukla, Dynów, Głogów Małopolski, Gorlice, Grybów, Iwonicz Zdrój, Janów Lubelski, Jarosław, Jasło, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kańczuga, Kazimierza Wielka, Kolbuszowa, Kołaczyce, Kraków, Krosno, Krynica Zdrój, Krzeszowice, Lesko, Leżajsk, Limanowa, Lubaczów, Łańcut, Miechów, Mielec, Mszana Dolna, Myślenice, Narol, Niepołomice, Nisko, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nowy Żmigród, Pilzno, Piwniczna Zdrój, Proszowice, Pruchnik, Przecław, Przemyśl, Przeworsk, Rabka Zdrój, Radomyśl Wielki, Ropczyce, Rymanów, Rzeszów, Sandomierz, Sanok, Sędziszów Małopolski, Sieniawa, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Staszów, Strzyżów, Szczucin, Tarnobrzeg, Tarnów, Tomaszów Lubelski, Trzebinia, Tuchów, Tyczyn, Ulanów, Ustrzyki Dolne, Wadowice, Wieliczka, Wojnicz, Zagórz, Zakliczyn, Zakopane, Zamość

BLOG

Fotografia dla Ciebie

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – Andrzej Przybyła
telefon: 500 200 546
e-mail: fotografpytanie@gmail.com

REKLAMA – POLIGRAFIA
e-mail: info@Studio-FOTO.net

Error: Please check your entries!


Copyright 2007-2017 - all rights reserved