Loading

Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna z punktu widzenia w przeszłość to coś czego nie da się powtórzyć, przynajmniej nie będzie już to tak samo wyglądało. Dobry fotograf na Twoim weselu to rzecz niebywale ważna.

Często słyszę, że fotografie z dnia ślubu lecą szybko w kąt i więcej ich nikt nie ogląda – wszystko ma swój czas.

Co zatem zrobisz, gdy ich miał(a) nie będziesz?

Fotografia ślubna to reportaż wymagający odpowiedniej oprawy – chcecie przecież ten dzień wspominać jak najlepiej. Czy doświadczony fotograf sprosta takiemu wyzwaniu?

Doświadczenie dobrego fotografa to nie „szablonowe wciskanie spustu”. Różni ludzie, miejsca, sytuacje – więc zdjęcia też muszą być różne – odpowiednio dobrane do sytuacji.

Ponadto doświadczenie to nie tylko umiejętność sprawnego wykorzystania narzędzi ale także bezpieczne korzystanie z nich – przecież nie chcielibyście, żeby coś poszło nie tak.

Czy nie czulibyście się bezpieczniej, wiedząc że Wasz fotograf na pewno wykona zdjęcia, które nie zostaną utracone po ich wykonaniu?

Zatem na pewno chcielibyście, żeby Wasze zdjęcia ślubne zostały wykonane przez osobę odpowiednio do tego przygotowaną – o tym jak zabezpieczę Wasz reportaż i jak pracuję przeczytacie TUTAJ.

Z pewnością ważne zadania chcecie powierzać odpowiedzialnym ludziom – jeżeli szukacie fotografa na Wasz ślub to nie jesteście tu bez powodu.

Z doświadczenia wiem, że pewne kwestie przy wyborze fotografa zawsze się powtarzają. Żeby rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości przygotowałem listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.

Zapraszam do kontaktu.


Copyright 2007-2017 - all rights reserved