Loading

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PRZY WYBORZE FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

1. JAK PRACUJESZ PODCZAS DNIA ŚLUBU?
Jako fotoreporter dokumentuję przebieg tego dnia od samych przygotowań na oczepinach kończąc kładąc szczególny nacisk na poprawne technicznie i estetyczne wykonanie fotografii.

2. CO OFERUJESZ JAKO FOTOGRAF ŚLUBNY?
Wykonany reportaż i sesja pozowana (studio / plener) obejmuje łącznie nie mniej niż 200 i nie więcej niż 400 obrobionych zdjęć nagranych na płytę DVD w 3 kopiach. Opcjonalnie do wyboru foto-album lub foto-książka. Ponadto oferuję prywatny album zamieszczony na stronie Studio-FOTO.net chroniony hasłem.

3. KIEDY I GDZIE MOŻEMY WYKONAĆ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ?
Sesję możemy zrealizować zarówno w dniu ślubu jak też w innym terminie. Mogę zaproponować sprawdzone przez siebie miejsca w regionie ale zasięg terytorialny nie stanowi żadnego problemu, żeby wykonać coś nietuzinkowego.

4. CZY DO SESJI MOŻEMY WŁĄCZYĆ INNYCH?
Jak najbardziej – na sesję możecie zabrać rodzinę i znajomych. Swoim samochodem mogę zabrać do 8 osób.

5. JAKIEGO SPRZĘTU UŻYWASZ?
Pracuje na w pełni profesjonalnyych korpusach CANON’a co nie tylko ułatwia mi pracę ze słabym światłem ale także podnosi walory estetyczne każdej z fotografii. Ponadto używam zapasowego korpusu, moje aparaty posiadają funkcję równoległego zapisu na 2 różnych kartach pamięci co jeszcze bardziej zabezpiecza zapisany materiał.

6. CZY UŻYWASZ DODATKOWEGO OŚWIETLENIA PODCZAS PRACY?
Parametry techniczne moich aparatów pozwalają mi na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych ale w skrajnych przypadkach pozwalam sobie na użycie lamp błyskowych – jak najmniej ingerując swoją obecnością. Podczas sesji w celu ndania artyzmu używam mobilnych lamp CANON’a.

7. CZY MOŻEMY LICZYĆ NA TWOJĄ POMOC – JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZDJĘĆ?
Na blisko kilka dni przed ślubem udzielę Wam niezbędnych wskazówek jak pozować do zdjęć. Także w trakcie mojej pracy będę ciągle służył Wam pomocą.

8. CZY POSIADASZ UPRAWNIENIA DO FOTOGRAFOWANIA PODCZAS SLUBÓW?
Tak – przeszedłem kurs dla fotografów i kamerzystów, który upoważnia mnie do fotografowania uroczystości religijnych.

9. CZY JESTEŚ LEGALNIE DZIAŁAJĄCĄ OSOBĄ?
Tak – podpisuję z klientami umowy, tym samym Jesteście pewni że zjawię się w dniu ślubu i wywiąże się całkowicie z wszelkich ustaleń. Używam legalnego oprogramowania co gwarantuje że Wasze zdjęcia też są legalne i nie zostaną skonfiskowane jako dowód w sprawie piractwa.

10. KIEDY ZAREZERWOWAĆ TERMIN WYKONANIA REPORTAŻU?
Twardą zasadą jest – kto pierwszy ten lepszy. Na ogół rezerwacji dokonuje się rok przed planowanym terminem. Pamiętaj, że podstawą zarezerwowanego terminu jest umowa, która wiąże Was z fotografem.

11. ILE TRWA FINALIZACJIA ZLECENIA?
Od momentu wykonania fotografii potrzebuję od 2-5 tygodni na oddanie obrobionego materiału, chyba że z umowy wynika inaczej.


Copyright 2007-2017 - all rights reserved