Loading

O MNIE

Fotografia zajmuje się od dzieciństwa - z ojca na syna to już 40 lat tradycji rodzinnej, w 1977r. w Krośnie na Podkarpaciu zostało założone studio fotograficzne FOTO-KOLOR Jan Przybyła. Od tamtego czasu bardzo wiele się zmieniło. Od sprzętu po doświadczenie i styl pracy.

Pasją fotografowania zaraziłem się od mojego ojca, członka KTF. Moje początki zaczynałem właśnie u niego w laboratorium fotograficznym. Z zacięciem jako pomocnik uczyłem się u jego boku. Dużo styczności z obróbka negatywu i pozytywu, nie małe koszty fotografii i ograniczone możliwości retuszu nauczyły mnie robić zdjęcia lepszymi.

Od wielu lat dokumentuję najważniejsze chwile z życia ludzi – ich emocje, radość i przełomowe momenty są nieodłącznym elementem dobrego reportażu.

Jako fotograf staram się sprostać każdemu wyzwaniu. Kilkunastoletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt bardzo mi w tym pomagają. Z ojca na syna to już ponad 30 lat tradycji rodzinnej.

Swoje hobby fotografowania rozwijałem także w szkole o profilu fotograficznym, miałem przyjemność odbywać praktykę w oficynie wydawniczej NASZ GŁOS, w której pełniłem funkcje fotoreportera czy też w Krośnieńskim Muzeum Rzemiosła.

W swoim dorobku posiadam kilka wystaw indywidualnych i grupowych, kilkunastoletni bagaż doświadczeń. Jeżeli chcecie nawiązać ze mną współpracę proszę o kontakt.


Copyright 2007-2017 - all rights reserved